Aankondiging KNF-T Minisymposium 2019

Op 21 maart organiseert de KNF-technologie werkgroep tijdens de KNF dagen een mini-symposium waar verschillende collega’s hun werk presenteren over nieuwe medisch-technologische ontwikkelingen binnen de klinische neurofysiologie. Dit kan gaan om wetenschappelijk onderzoek, maar ook meer praktische zaken. Ook zullen we in een interactieve sessie met elkaar in discussie gaan over KNF en technologie op de werkvloer. Een extra stimulans dus om de KNF dagen te bezoeken en om met je collega’s in discussie te gaan en nieuwe ideeën op te doen.

Natasha Maurits, Erik Gommer en Jonne Doorduin

KNF-technologie werkgroep

Oproep

Heb jij een interessant onderzoek, nieuwe diagnostische techniek of protocol dat je graag wilt presenteren? Meld je dan aan via jonne.doorduin@radboudumc.nl.

Voorlopig programma

09.00 – 10.30 uur : Presentaties (3)
10.30 – 11.00 uur : Pauze
11.00 – 12.30 uur : Presentaties (2) en interactieve sessie