Gezocht: Interessante presentaties over KNF-casuïstiek tijdens de KNF-dagen 2018

Geachte collega,

De komende KNF dagen worden op vrijdag  afgesloten met een sessie casuïstiek. Hierbij is er de gelegenheid enkele interessante en leerzame casus waarbij de KNF een belangrijke rol speelt te presenteren.

Wij willen u vragen hiervoor een casus vanuit uw kliniek aan te leveren. De, naar het oordeel van de nascholingscommissie,  meest boeiende, leerzame of interessante  casus, kunnen  dan tijdens de sessie worden gepresenteerd. Spreektijd per casus 10 minuten. Wij vragen u daarvoor een korte beschrijving in te sturen van de casus die u zou willen presenteren. Aanmelding is mogelijk tot 15 maart. De beschrijvingen kunt u opsturen naar  j.h.koelman@amc.uva.nl. Eind maart wordt dan aan de inzenders bekendgemaakt of ze zijn verkozen om de casus te presenteren.